Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Miladou Smolíkovou UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Milada Smolíková! V sadě najdete filmy - Advent, Cech panen kutnohorských a Hostinec "U kamenného stolu". Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Advent, Cech panen kutnohorských a Hostinec "U kamenného stolu"

SOUTĚŽNÍ otázka:

Jak se jmenuje divadelní hra Olgy Scheinpflugové, která byla předlohou filmu Dnes neordinuji? Film vychází poprvé na DVD 11.12. a vydává ho společnost Filmexport Home Video, která je také sponzorem této soutěže. Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 29. 11. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁLI:

Libor Langhammer, Otrokovice
Eva Kovaříková, Velké Pavlovice
Jitka Chalupná, Chotěšov

Vítězům blahopřejeme a všem přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Miladou Smolíkovou UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free