Premiéry na Blu-ray a DVD - červenec 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno neděle 1. červenec 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

A jaké novinky nás čekají v červenci na Blu-ray a DVD nosičích?  Koupit si můžete filmy jako jsou Blade, Blade 2, Blade: Trinity, V zemi krve a medu, Znovu jinak, Albert Nobbs, Zkrat, Bůh masakru, Neuvěritelně hlasitě & nesmírně blízko a Muž na hraně. Více se o těchto novinkách dočtete uvnitř článku.

Blade / 1998

Síla nesmrtelnosti, duše člověka, srdce hrdiny! Blade je nesmrtelný bojovník, napůl člověk a napůl upír, bojující proti rozmáhajícímu se upírskému podsvětí, které se snaží postupně vyhubit celou lidskou rasu. Díky svým nadpřirozeným schopnostem je Blade tím posledním, kdo stojí mezi upířím lordem Deaconem Frostem a jím zosnovanou zkázou světa a všeho lidského.

Režie: Stephen Norrington (Liga výjimečných, Zkurvená existence, Smrtící stroj)
Hrají: Wesley Snipes, Stephen Dorff, Kris Kristofferson, N'Bushe Wright, Donal Logue
Vydává: Magic Box
Vychází: 11.7.2012 (BD)

Blade 2 / Blade II / 2002

Když Blade v předchozím díle opustil svého nejlepšího přítele Whistlera, měl za to, že je mrtvý. Došlo však k něčemu daleko horšímu - Whistler byl infikován upířím virem. O tom však Blade nemá ani tušení, našel si nového společníka, který si říká Scud a je expertem na antiupíří zbraně všech typů. Společně křižují nocí a zdá se, že je likvidace upírů baví více, než kdykoli předtím. Jako blesk z čistého nebe je tak zasáhne zpráva, že Whistler je zadržován kdesi v Praze a není na tom zrovna nejlépe...

Režie: Guillermo del Toro (Hellboy, Hellboy 2: Zlatá armáda, Faunův labyrint)
Hrají: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Ron Perlman, Leonor Varela, Norman Reedus
Vydává: Magic Box
Vychází: 11.7.2012 (BD)

Blade: Trinity / 2004

Blade se vrací a ani náhodou to nebude mít lehké. Zdá se totiž, že upíři konečně našli způsob, jak se ho nadobro zbavit - rozhodli se jeho identitu medializovat a svalit na něj podezření ze série brutálních vražd. Blade s policií v patách se spojí se dvěma lidskými lovci upírů z tajemné skupiny Nočních stopařů a spolu s nimi se vydává na dlouhou a krvavou cestu. Cíl má jasný: očistit své jméno a odvrátit novou hrozbu, kterou pro svět představuje Drake - nejmocnější a nejslavnější upír, probuzený po staletích ze svého spánku.

Režie: David S. Goyer (ZigZag, Threshold, Nenarození)
Hrají: Wesley Snipes, Kris Kristofferson, Dominic Purcell, Jessica Biel, Ryan Reynolds
Vydává: Magic Box
Vychází: 11.7.2012 (BD)

V zemi krve a medu / In the Land of Blood and Honey / 2011

Režijní debut herečky Angeliny Jolieové se soustředí na to, jak válka ovlivňuje morální a emoční stránku lidí. Danijel a Alja jsou milenci, bosenský konflikt je však rozdělil na opačné strany. Zatímco Danijel slouží jako důstojník v srbsko-bosenské armádě, Alja se ukrývá v bytě se svou sestrou. Pod vlivem konfliktu projde jejich vztah změnou - co je dříve spojovalo, to se pod tíhou okolností vytrácí. Milenci se opět setkají, když Danijel velí jednotce, která Alju odvleče do zajateckého tábora.

Režie: Angelina Jolie
Hrají: Zana Marjanovic, Nikola Djuricko, Goran Kostic, Rade Šerbedžija, Branko Djuric
Vydává: Magic Box
Vychází: 11.7.2012 (DVD)

Znovu a jinak / Young Adult / 2011

Mavis Gary je nepříliš úspěšnou autorkou knižní série pro náctileté, která krátce po rozvodu opouští Minneapolis, aby v rodném městečku Mercury načerpala novou inspiraci a pokusila se oživením vzpomínek na středoškolská léta nalézt ztracenou duševní pohodu. V tom jí má pomoci hlavně její bývalý přítel Buddy Slade, nyní už ženatý muž s čerstvými závazky, kterého se Mavis rozhodne dostat zpátky za jakoukoliv cenu.

Režie: Jason Reitman (Juno, Lítám v tom, Kancl)
Hrají: Charlize Theron, Patton Oswalt, Patrick Wilson, J. K. Simmons, Elizabeth Reaser
Vydává: Magic Box
Vychází: 11.7.2012 (BD, DVD)

Albert Nobbs / 2011

Albert Nobbs je velmi pečlivý a spolehlivý vrchní číšník, který už mnoho let slouží v hotelu Morisson. V těžkých časech spoří do tajné schránky penci za pencí a sní o lepší budoucnosti, kdy si bude moci zařídit vlastní obchod. Přestože je mezi kolegy pro svou povahu a vystupování oblíbený, sám si od nich udržuje odstup a po všech těch letech nemá jediného přítele. Zaběhlý život naruší až příchod malíře Huberta Page, kterého majitelka hotelu z nedostatku místa pošle přespat právě do pokoje Alberta Nobbse...

Režie: Rodrigo García (Revoluce, Cestující, Nine Lives)
Hrají: Glenn Close, Mia Wasikowska, Jonathan Rhys Meyers, Aaron Johnson, Brendan Gleeson
Vydává: Magic Box
Vychází: 18.7.2012 (DVD)

Zkrat / Haywire / 2011

Mallory Kane je tajnou vládní agentkou, která pracuje v těch nejnebezpečnějších a nejšpinavějších koutech světa, a její mise nejsou vždy tak úplně legální. Po úspěšném osvobození jednoho čínského novináře ji někdo z kolegů podrazí a chce její smrt. Stane se terčem zabijáků, kteří znají každý její krok, a aby přežila, musí dopadnou ty, kteří ji zradili. Díky svému vojenskému výcviku vymyslí dokonalou - a nebezpečnou - léčku.

Režie: Steven Soderbergh (Erin Brockovich, Dannyho parťáci, Che Guevara)
Hrají: Gina Carano, Michael Douglas, Michael Fassbender, Ewan McGregor, Channing Tatum
Vydává: H.C.E.
Vychází: 23.7.2012 (DVD)

Bůh masakru / Carnage / 2011

Rvačka dvou dětí na hřišti. Nateklé rty, vyražené zuby... Rodiče "oběti" pozvali na návštěvu rodiče "útočníka", aby vyplnili pojistnou událost a vše v klidu vyřešili. Přátelské žertíky zprvu vysoce civilizovaných lidí se postupně mění v masakr, kterému nikdo z nich neunikne. Příběh odhaluje to, co je politicky korektní, a ukazuje, že pod pozlátkem je mnoho krutosti.

Režie: Roman Polański (Čínská čtvrť, Hořký měsíc, Rosemary má děťátko)
Hrají: Kate Winslet, Jodie Foster, Christoph Waltz, John C. Reilly, Julie Adams
Vydává: H.C.E.
Vychází: 30.7.2012 (DVD)

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko / Extremely Loud and Incredibly Close / 2011

Oskar Schell je devítiletý kluk, kterému otec zahynul při teroristickém útoku na New York v září 2001. V otcově pozůstalosti najde záhadný klíč a rozhodne se vypátrat, kam patří. Hledání ho zavede na překvapivá místa a seznámí se díky tomu s podivnými životy mnoha obyvatel New Yorku. Jaké dobrodružství mu to otec vlastně zanechal?

Režie: Stephen Daldry (Billy Elliot, Hodiny, Předčítač)
Hrají: Thomas Horn, Sandra Bullock, Tom Hanks, John Goodman, Max von Sydow
Vydává: Magic Box
Vychází: 11.7.2012 (BD, DVD)

Muž na hraně / Man on a Ledge / 2012

Bývalý newyorský policajt na útěku Nick Cassidy vyjede do jednoho z nejvyšších pater hotelu Roosevelt v New Yorku a vyleze na římsu. Ohrožuje ale víc než svůj vlastní život - na nějakou dobu se zastaví celé město, a to včetně několika velice nervózních lidí s velkým tajemstvím. Cassidyho rozhodnutí nevytvoří pouze mediální bouři, ale také zapeklitou situaci pro policejní psycholožku Lydii Spencer, která se ho snaží přesvědčit, aby neskákal. Čím víc se o to snaží, tím víc jí začíná docházet, že Cassidy má možná v plánu úplně něco jiného než sebevraždu....

Režie: Asger Leth (Ghosts of Cité Soleil)
Hrají: Sam Worthington, Jamie Bell, Anthony Mackie, Elizabeth Banks, Ed Harris
Vydává: H.C.E.
Vychází: 16.7.2012 (BD, DVD)

FOTO: H.C.E. Magic Box

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry na Blu-ray a DVD - červenec 2012. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free