Premiéry na Blu-ray a DVD

Filmové novinky a DVD v trafikách - leden, únor, březen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno úterý 16. únor 2016 0:00 Napsal Lenka Burianová

V prvním čtvrtletí roku 2016 se můžete těšit hned na několik novinek - Dům na předměstí, Kouzelný dům, Bláhový sen, Černá sobota, Humoreska a Okénko. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 79 a 99 Kč a také novinka minimagazín DVD Revue se třemi filmy za cenu 49 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové novinky a DVD v trafikách - ZÁŘÍ

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 2. září 2015 9:37 Napsal Lenka Burianová

V září nabíráme nový dech a naservírujeme vám mnoho novinek, které vás určitě potěší. Poprvé na DVD vychází filmy Bílá vrána, Irčin románek, Madla z cihelny a Hlídač č. 47 a také sestřih filmových písní Zpívá Vlasta Burian. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 49 a 59 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy na měsíc květen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 13. květen 2015 14:40 Napsal Lenka Burianová

tipy_květenV květnu jsme pro vás připravili dvě novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází filmy Dva týdny štěstí a Pět z milionu. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 79 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy - duben 2015

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 1. duben 2015 13:26 Napsal Lenka Burianová

V dubnu jsme pro vás připravili hned tři novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází filmy Švadlenka, Zde jsou lvi a Kolik slov stačí lásce. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 79 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy - březen 2015

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 6. březen 2015 11:51 Napsal Lenka Burianová

Adina MandlováV březnu se můžete těšit na dvě novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází filmy Krok do tmy a Návrat domů. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 79 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy - únor 2015

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 4. únor 2015 14:40 Napsal Lenka Burianová

Děti na zakázkuV únoru vás čekají tyto dvě novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází filmy Štěňata a Děti na zakázku. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 79 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy - leden 2015

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 5. leden 2015 13:48 Napsal Lenka Burianová

TanečniceV novém roce se můžete těšit na zajímavé novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází film Tanečnice a Romeo, Julie a tma. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 79 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Na kometě a Pohádka o Honzíkovi a Mařence

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno sobota 13. prosinec 2014 13:27 Napsal MKZ

Na kometěNa pulty obchodů vstupují ve středu dvě dlouho očekávaná DVD s filmy světově uznávaného režiséra Karla Zemana - Na kometě a Pohádka o Honzíkovi a Mařence. Na novém vydání filmů se podílí i režisérova dcera Ludmila, která na kreslené české pohádce se svým otcem před lety spolupracovala. Příběh o Honzíkovi a jeho hledání štěstí okouzlil diváky nejen jedinečným výtvarným zpracováním, ale i hudbou Karla Svobody s ústřední písní v podání Heleny Vondráčkové. Kombinovaný snímek Na kometě s Magdou Vašáryovou a Emilem Horváthemml. v hlavních rolích byl zase poslední režisérovou výpravou do dobrodružného světa Julese Vernea a dodnes fascinuje diváky nejen jedinečnými filmovými triky, ale i stále aktuálním tématem. Filmy vycházejí jako v pořadí již šestý a sedmý titul edice Filmový klub Karla Zemana, distributorem je společnost Bontonfilm.

Filmové tipy na prosinec

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 8. prosinec 2014 14:17 Napsal Lenka Burianová

Hry a snyV prosinci se můžete těšit na zajímavé novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází film Hry a sny, a v novém balení také vydáváme filmy Limonádový Joe aneb Koňská opera, Škola základ života a Cesta do hlubin študákovy duše. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 79 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

NOVÉ FILMY KARLA ZEMANA NA DVD

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno sobota 29. listopad 2014 13:47 Napsal MKZ

Zeman - pohádkyMuzeum Karla Zemana vydává dvě nová DVD s filmy Karla Zemana - Na kometě a Pohádku o Honzíkovi a Mařence. Dva dlouho očekávané filmy - Na kometě a Pohádku o Honzíkovi a Mařence - z dílny trikového mága Karla Zemana vydává Muzeum Karla Zemana na DVD. Kombinovaný snímek Na kometě s Magdou Vašáryovou a Emilem Horváthem v hlavních rolích byl poslední režisérovou výpravou do dobrodružného světa Julese Vernea. Kreslená Pohádka o Honzíkovi a Mařence, která vznikla na motivy českých národních pohádek, zase okouzlila diváky nejen jedinečným výtvarným zpracováním, ale i hudbou Karla Svobody. Filmy vycházejí jako v pořadí již šestý a sedmý titul edice Filmový klub Karla Zemana, distributorem je společnost Bontonfilm.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry na Blu-ray a DVD. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free