Premiéry na Blu-ray a DVD

Premiéry na Blu-ray a DVD - březen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 1. březen 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová

Opět se hlásíme s novinkami na Blu-ray nosičích a DVD. I tento měsíc pro nás vydavatelé připravili několik zajímavých titulů. Těšit se můžete na 7 dní v Havaně, Červená světla, Hledá se Nemo, Hra o trůny, Květy války, Past, Proslulý špion Richard Sorge, Rozina sebranec a Tajemný muž. Více o těchto filmech se dozvíte, když budete číst dál.

Filmové tipy - novinky únor

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno úterý 5. únor 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová a Lucie Urbánková

Společnost Filmexport Home Video přináší v měsíci únoru další zajímavé novinky - dva české filmy, komedii Důvod k rozvodu a operu Dalibor, a dva dokumentární filmy, první o Josefu Goebbelsovi a druhý o Juriji Gagarinovi. Novinky jsou k dostání jak v trafikách, tak i v maloobchodních prodejnách či v e-shopech.

Novinky na DVD a Blu-ray - únor

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 1. únor 2013 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

A opět vám přinášíme zajímavé tipy na nové filmy, které právě vychází na DVD a BD nosičích. Těšit se můžete na 96 hodin, Dalibora, Důvod k rozvodu, Legendu o Mulan, Nanga Parbat, Paranormal Activity 4, Smrt čeká všude, Volte mě! a Zrodila s hvězda.

Filmové tipy na leden - DVD v trafikách

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno úterý 8. leden 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová a Lucie Urbánková

Krásné české filmy, ale i zajímavé dokumenty. To jsou novinky, které potěší vaše srdíčka v lednu. Těšit se můžete na filmy Svět kde se žebrá, Týden v tichém domě i Pacientku dr. Hegla. Z dokumentárních filmů to jsou pak Boeing 747: Korejská tragédie nad Sachalinem, Fenomén UFO v tajných sovětských archivech a Poslední Custerův muž: Přežil jsem Little Bighorn.

Lednové novinky na BD a DVD

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 4. leden 2013 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

K lednovým novinkám na Blu-ray a DVD discích patří - Expendables: Postradatelní 2, Fenomén UFO v tajných sovětských archivech, Nickyho rodina, Norman a duchové, Pacientka dr. Hegla, Resident Evil: Odveta, Ruby Sparks, Svět kde se žebrá a Týden v tichém domě.

Prosincový mix novinek

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 10. prosinec 2012 0:00 Napsal Helena Němcová, Lenka Burianová a Lucie Urbánková

Další skvělé filmové novinky míří na pulty trafik a maloobchodních prodejců. Nenechte si ujít film Limonádový Joe aneb Koňská opera poprvé na Blu-ray nosiči, komedii Miroslava Cikána Milování zakázáno, dokumentární film Odtajněný Vatikán a praktického rádce pro pozůstalé - Poslední věci člověka.

Premiéry - prosincové novinky

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno sobota 8. prosinec 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

V prosinci se můžete těšit na tyto novinky: Bourneův odkaz, Hoří, má panenko, Limonádový Joe, Milování zakázáno, Rebelka, Svatá čvteřice, Tora! Tora! Tora!, Total Recall a Vrásky z lásky. Více o těchto filmech se dozvíte uvnitř článku.

Listopadový mix novinek

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 14. listopad 2012 0:00 Napsal Lenka Burianová a Lucie Urbánková

Společnost Filmexport Home Video přichází s dalšími skvělými novinkami, které ve vaší filmotéce nesmí chybět! Přečtěte si víc o Maskované milence a filmu Holka nebo kluk. Dále vám povíme něco i o dokumentárních filmech - Cesta k zemskému jádru a Záhady starověku: Vyslanci cizích světů.

Premiéry na DVD a BD - listopad 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 5. listopad 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

V říjnu na pulty obchodů míří na DVD tyto filmy: Abraham Lincoln: Lovec upírů, Až vyjde měsíc, Blade Runner, Cesta k zemskému jádru, Holka nebo kluk?, Maskovaná milenka, Záhady starověku, Lawrence z Arábie, Méďa a Temný rytíř povstal.

Dárkové kolekce - novinky 2. část

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 29. říjen 2012 7:57 Napsal Lenka Burianová

Společnost Filmexport Home Video přichází s podzimní novinkou. Na trh uvádí další dárkové kolekce složené nejen z archivních českých filmů, ale i dokumentů či animovaných pohádek. Kolekce jsou zaměřené na herecké osobnosti jako jsou herečky Adina Mandlová, Věra Ferbasová či herci Oldřich Nový, Hugo Haas, Jindřich Plachta nebo spisovatel Karel Čapek.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry na Blu-ray a DVD. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free