Premiéry na Blu-ray a DVD

2 DVD za 49 Kč!

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 25. červenec 2012 0:00 Napsal Filmexport

Máte rádi dokumentární filmy? Ano? Pak vás jistě potěšíme. V příštích několika týdnech se na pultech trafik objeví edice dvou DVD za akční cenu 49 Kč! Jako první míří na novinové stánky tyto dvě edice - dokumentární filmy Dinosauři 1Dinosauři 2 a jako druhou kolekci se vám nabízíme dokumenty Samurajský luk a Samurajský meč. Obě sady seženete na novinových stáncích od 25. července 2012. V prodeji budou pouze do 1. srpna 2012.

2 DVD za 49 Kč!

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 18. červenec 2012 21:25 Napsal Filmexport

Máte rádi dokumentární filmy? Ano? Pak vás jistě potěšíme. V příštích několika týdnech se na pultech trafik objeví edice dvou DVD za akční cenu 49 Kč! Jako první míří na novinové stánky tyto dvě edice - dokumentární filmy Ian Fleming - tvůrce Jamese Bonda a James Bond a jeho hračky a jako druhou kolekci se vám nabízíme dokumenty Uvnitř raketoplánu a Uvnitř vesmírné stanice. Obě sady seženete na novinových stáncích od 19. července 2012. V prodeji budou pouze do 25. července 2012.

Premiéry na Blu-ray a DVD - červenec 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno neděle 1. červenec 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

A jaké novinky nás čekají v červenci na Blu-ray a DVD nosičích?  Koupit si můžete filmy jako jsou Blade, Blade 2, Blade: Trinity, V zemi krve a medu, Znovu jinak, Albert Nobbs, Zkrat, Bůh masakru, Neuvěritelně hlasitě & nesmírně blízko a Muž na hraně. Více se o těchto novinkách dočtete uvnitř článku.

Premiéry na Blu-ray a DVD - červen 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno sobota 23. červen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

V červnu se na prodejních pultech objevily tyto DVD a Blu-ray nosiče - Hugo a jeho velký objev, Kronika, Okouzlená, Hvězda jede na jih, Signál, Tohle je válka, Florián, Železná lady a Sny na neděli. Více se o těchto filmech dočtete uvnitř článku.

Premiéry na Blu-ray a DVD - květen 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 22. červen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

Mezi květnovými novinkami najdete filmy jako Černobílý svět, Mission Impossible - Ghost Protocol, Mupeti, Muži, kteří nenávidí ženy, Páté kolo u vozu, Polibek ze stadionu, Řek Zorba, Sherlock Holmes: Hra stínů, Ze soboty na neděli. Více se o těchto novinkách dozvíte uvnitř článku.

Premiéry na Blu-ray a DVD - duben 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 21. červen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

Dubnové novinky na pultech obchodů jsou plné skvělých filmů - Alois Nebel, Barbora Hlavsová, Láska nebeská, Městečko Twin Peaks, Minulost Jany Kosinové, Moneyball, Muži v černém 2, Ohnivé léto a Osobní strážce. Posuďte sami...

Premiéry na Blu-ray a DVD - březen 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 20. červen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

Mezi březnovými novinkami se opět nachází mnoho zajímavých filmů, některé vychází jak na Blu-ray disku, tak i na DVD nosiči. A o jaké novinky se jedná? Na pultech obchodů se objeví filmy jako Billy Elliot, Kocour v botách, Monty Python a Svatý Grál, Nevíte o bytě?, Podobizna, Psohlavci, Sedm, Tintinova dobrodružství a Twilight sága.

Premiéry na Blu-ray a DVD - únor 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno úterý 19. červen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

Únorové novinky na Blu-ray a DVD vás určitě potěší. V tomto měsíci vychází filmy: Dluh, Kamarád taky rád, Nákaza, Paranormal Activity 3, Rusalka, Transformers 3, Ulička v ráji, Vlčí jáma a Vyměřený čas. Více o jednotlivých filmech se dozvíte uvnitř článku.

Premiéry na Blu-ray a DVD - leden 2012

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 18. červen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

Filmový vydavatelé si pro nás na leden 2012 připravili zajímavé novinky na Blu-ray a DVD nosičích, jedná se jak o novinky, tak i filmy staršího data. Koupit si tak můžete filmy jako Batalion, Co ty jsi za číslo?, Impérium, Kleopatra, Muži v naději, Pokušení paní Antonie, Předtucha, Příklady táhnou, Strašáci a Super 8. Více se o těchto novinkách dočtete uvnitř článku.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry na Blu-ray a DVD. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free