Premiéry na Blu-ray a DVD

Filmové tipy - leden

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 6. leden 2014 0:00 Napsal Lenka Burianová

Vítejte v roce 2014! I v lednu na vás čekají krásné filmy. Tentokrát jsme si pro vás připravili jako novinky Ivana v útoku a Kvočna. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč a které to jsou? Více se dozvíte uvnitř článku.

Filmové tipy - prosinec

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 2. prosinec 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová

A je tu prosinec! I tento měsíc se můžete těšit na krásné filmy. Tentokrát jsme si pro vás připravili jako novinku komedii Dnes neordinuji. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat i filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč a které to jsou? Více se dozvíte uvnitř článku.

Filmové tipy - listopad

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 4. listopad 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová

Předposlední měsíc tohoto roku vám přináší zajímavé novinky na DVD. Tentokrát jsme si pro vás připravili filmy - Dobrodružství na Zlaté zátoce a Z mého života. První film vypráví příběh o sirotkovi, jehož největším snem je ulovit štiku, druhý film vypráví o životě Bedřicha Smetany, našeho významného hudebního skladatele. Více o filmech se dozvíte uvnitř článku.

Filmové tipy - říjen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 2. říjen 2013 1:00 Napsal Lenka Burianová

Desátý měsíc tohoto roku je opět pestrý na nová DVD. Tentokrát jsme si pro vás připravili filmy - Kuřata na cestách, Modrý závoj a Bomba. První vypráví příběh o dětech, které se rozhodnout chovat malá kuřátka, druhý film vás přesvědčí o tom, jak jsou cesty lásky nevyzpytatelné a třetí film se zaměřuje na dramatickou situaci, kdy dělníci na staveništi naleznou nevybuchlou leteckou bombu. Více o filmech se dozvíte uvnitř článku.

Dárkové kolekce

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 19. září 2013 1:00 Napsal Lenka Burianová

A je to tady! Další dárkové kolekce jsou na světě. Společnost Filmexport Home Video si pro fanoušky českých filmů připravila čtyři nové sady - Hanu Vítovou, Zitu Kabátovou, České detektivky a Husity. Cena za 4 diskový komplet je 299 Kč a jsou k dostání v kamenných prodejnách i na stránkách www.filmexport.cz, tak neváhejte, může to být skvělý dárek pro vaše blízké!

Filmové novinky - září

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 4. září 2013 1:00 Napsal Administrator

Prázdniny skončily a my se opět hlásíme po dvouměsíční přestávce s dalšími novinkami. Tentokrát jsme si pro vás připravili filmy - Každá koruna dobrá a Pancho se žení. První je komedie Zbyňka Brynycha, ve které hrají Miloš Kopecký, Jiřina Šejbalová, Miroslav Horníček, Karel Höger a mnoho dalších hvězd. Druhý film je parodií na rodokapsové příběhy a režíroval ho Rudolf Hrušínský, který ve filmu také hraje. Více o filmech se dozvíte uvnitř článku.

Filmové tipy - červen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno sobota 1. červen 2013 1:00 Napsal Lenka Burianová

Měsíc před prázdninami vychází na DVD dva archivní české filmy - Madla zpívá Evropě a Tajemství krve. Oba tituly budou v prodeji v novinové distribuční síti za cenu 99 Kč. Kromě těchto novinek se můžete těšit na redistribuci filmů Svět kde se žebrá, Týden v tichém domě, Pacientka dr. Hegla a Důvod k rozvodu. Více o těchto filmech se dozvíte uvnitř tohoto článku.

Pod značkou Baťa - zrestaurované filmy z ateliérů firmy Baťa

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 2. květen 2013 1:00 Napsal Lenka Burianová

Film pro svou propagaci začala firma Baťa používat na konci dvacátých let, ale své filmové projekty si několik let nechala vyrábět na zakázku, většinou v pražských ateliérech. Teprve v roce 1935 začala skupina mladých filmových tvůrců ve Zlíně natáčet nápadité reklamní a instrukční filmy, které pro potřebu podniku vznikaly ve vlastních filmových ateliérech firmy Baťa. V těchto snímcích se objevují hvězdy jako Vlasta Burian, Hana Vítová, Václav Trégl, Raoul Schránil, Theodor Pištěk a další; před kamerou Alexandra Hackenschmieda či Jana Lukase, v režii Elmara Klose nebo Otakara Vávry...

Filmové tipy – dubnové novinky od Filmexportu v trafikách

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 4. duben 2013 1:00 Napsal Lenka Burianová

V dubnu Vám přinášíme tyto novinky na DVD. Smrt v sedle, oblíbený dobrodružný film s detektivní zápletkou, Lízin let do nebe s Zdenkou Sulanovou, která si svou nevinnou tváří a krásným zpěvem získala srdce diváků, a také film Dnes naposled, drama o smutném konci jedné veselé party z vinárny. Přejeme vám příjemnou podívanou.

Filmové tipy – březnové novinky od Filmexportu v trafikách

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 7. březen 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová a Lucie Urbánková

V březnu se můžete těšit na dva nové české filmy ze Zlatého fondu české kinematografie a jeden dokumentární filmy o slavném špionovi Richardu Sorgem. Přejeme vám příjemnou podívanou.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry na Blu-ray a DVD. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free