Filmové tipy - prosinec

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 2. prosinec 2013 0:00 Napsal Lenka Burianová

A je tu prosinec! I tento měsíc se můžete těšit na krásné filmy. Tentokrát jsme si pro vás připravili jako novinku komedii Dnes neordinuji. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat i filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč a které to jsou? Více se dozvíte uvnitř článku.

Dnes neordinuji

V prodeji od 11.12.2013

Vladimír Slavínský se po válce navrátil k námětu, který pro filmové plátno již jednou zpracoval – k divadelní hře Olgy Scheinpflugové Okénko. Tenkrát hlavní roli psychiatra Johánka hrál Hugo Haas, v novém zpracování ho úspěšně ztvárnil Jan Pivec. Povedlo se mu vytvořit roztomilého, nepraktického starého mládence přesně v duchu původní předlohy. Film vypráví o doktoru Johánkovi, který mocně zapije své jmenování docentem a ráno trpí výpadkem paměti. Je mu řečeno, že se choval nepřístojně a toho se pokusí zneužít dvě sličné sousedky. Tato konverzační veselohra patří k nejzdařilejším dílům režiséra Slavínského.

KOUPIT DVD

Dále jsou k dostání v novinových stáncích nejprodávanější a nejoblíbenější filmy v papírových přebalech za jedinečných 29 Kč. Níže najdete přehled termínů a náhledy titulních stran obalů.

 

DÁLE VYCHÁZÍ V TRAFIKÁCH FILMY ZA 99 KČ, filmy jsou v prodeji 2 týdny od uvedeného data:

Obušku, z pytle ven! (digipack) - 4.12.
Pyšná princezna (digipack) - 4.12.
Byl jednou jeden král... (digipack) - 18.12.
Hrátky s čertem (digipack) - 18.12.

FOTO: Filmexport
Veškeré informace o připravovaných filmech najdete ZDE a informace o novinkách ZDE. Kontakt na vydavatele filmů Filmexport Home Video - tel. 261 213 664.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Filmové tipy - prosinec. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free