Premiéry na Blu-ray a DVD

Filmové tipy na měsíc listopad

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 6. listopad 2014 10:39 Napsal Lenka Burianová

AudienceTento měsíc se můžete těšit na zajímavé novinky na DVD. Poprvé na DVD vychází filmy Audience, Tulák Macoun, Filmy pod taktovkou orchestru FOK a Kudy kam. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy na měsíc říjen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 1. říjen 2014 10:36 Napsal Lenka Burianová

Paličova dceraI měsíc říjen bude bohatý na novinky. Poprvé na DVD vychází filmy Paličova dcera, Zámek pro Barborku a Velké dobrodružství. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99 a 29 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

Filmové tipy na měsíc září

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 5. září 2014 13:43 Napsal Lenka Burianová

Fex logoŠkolní rok započal a my vám přinášíme další filmové novinky za skvělé ceny. V trafikách si můžete koupit oblíbené české filmy za ceny 29 Kč a 99 Kč a které to jsou? 

Filmové tipy na srpen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 1. srpen 2014 10:48 Napsal Lenka Burianová

Fex logoV druhé polovině prázdnin vám přinášíme další filmy za skvělé ceny. V trafikách si můžete koupit oblíbené české filmy i zajímavé kolekce dokumentárních filmů za ceny 29 Kč a 49 Kč a které to jsou?

Filmové tipy na DVD - červenec

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno čtvrtek 3. červenec 2014 8:38 Napsal Lenka Burianová

Fex logoPrázdniny začaly a my pro vás připravily tyto filmy. V trafikách si můžete koupit oblíbené české filmy i zajímavé kolekce dokumentárních filmů za ceny 29 Kč, 49 Kč a 199 Kč a které to jsou?

Filmové tipy - červen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 2. červen 2014 1:00 Napsal Lenka Burianová

Jaké novinky na DVD vás čekají v červnu? Připravili jsme pro vás na DVD filmy Holubice, Její hřích Neviděli jste Bobíka? Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč, které znovu uvádíme do distribuce a které to jsou?

Filmové tipy měsíce května

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pátek 2. květen 2014 1:00 Napsal Lenka Burianová

Jaké novinky na DVD vás čekají v květnu? Připravili jsme pro vás na DVD filmy Májové hvězdy, Žena na rozcestí a Malý Bobeš ve městě. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč, které znovu uvádíme do distribuce a které to jsou?

Filmové tipy - duben

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 2. duben 2014 1:00 Napsal Lenka Burianová

I v dubnu na vás čekají novinky na DVD. Připravili jsme pro vás na DVD filmy Synové hor, Dva z onoho světa a Malý Bobeš. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč, které znovu uvádíme do distribuce a které to jsou?

Filmové tipy - novinky na DVD v měsíci březnu

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 5. březen 2014 0:00 Napsal Lenka Burianová

I v březnu na vás čekají novinky na DVD. Připravili jsme pro vás na DVD filmy Punťa a čtyřlístek a Jsem děvče s čertem v těle. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč, které znovu uvádíme do distribuce a které to jsou?

Filmové tipy - únor 2014

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno pondělí 3. únor 2014 0:00 Napsal Lenka Burianová

A je tu únor! A co jsme si pro vás připravili tento měsíc? Novinkou jsou filmy Mikoláš Aleš a Siréna. Stále však platí, že na novinových stáncích můžete sehnat filmy za akční cenu 29 Kč i oblíbené filmy za 99 Kč, které znovu uvádíme do distribuce a které to jsou?

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry na Blu-ray a DVD. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free