Filmové novinky a DVD v trafikách - ZÁŘÍ

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 2. září 2015 9:37 Napsal Lenka Burianová

V září nabíráme nový dech a naservírujeme vám mnoho novinek, které vás určitě potěší. Poprvé na DVD vychází filmy Bílá vrána, Irčin románek, Madla z cihelny a Hlídač č. 47 a také sestřih filmových písní Zpívá Vlasta Burian. V prodeji jsou pak i nadále v trafikách filmy za 99, 49 a 59 Kč. A co všechno si budete moci v novinových stáncích postupně zakoupit se dozvíte v tomto článku.

 

POPRVÉ NA DVD

Bílá vrána - 99 Kč 
V prodeji od 2.9.2015

Hudební komedie s dobráckým Jindřichem Plachtou a krásnou Adinou Mandlovou

Finanční situace rodiny Dubanských, majitelů pěkného, ale zadluženého zámku nedaleko Luhačovic, je kritická. Vdovec Filomen Dubanský vkládal své naděje na záchranu zoufalých majetkových poměrů ve svou jedinou dceru Janu. Ta se však odmítla vdát za bohatého doktora Bernarda. Dubanský se proto žení s bohatou Čechoameričankou, ze které se ovšem po svatbě vyklube podvodnice. A zatímco jsou novomanželé na svatební cestě v Tatrách, ze zámku se stává hotel Bílá vrána…

Veselý snímek se svižným dějem a hvězdným hereckým obsazením, který vám zvedne náladu za každého počasí. Těšit se můžete na blonďatého Raoula Schránila, temperamentní Evu Gerovou, výřečnou Růženu Šlemrovou, vtipem oplývajícího Jindřicha Plachtu a okouzlující Adinu Mandlovou.


Irčin románek
 - 99 Kč 
V prodeji od 9.9.2015

Melodrama, které vedle romantického příběhu zachycuje i krásy Dubrovníku 30. let

Příběh z červené knihovny o Irče Miňovské, dceři ředitele automobilky, která se zamiluje do montéra Lexy. Její otec však tomuto nerovnému vztahu nepřeje a dceru posílá do penzionátu. Lexa dává v továrně výpověď a odjíždí do Jugoslávie. Irča se rozhodne utéct za ním. Mladí milenci si založí firmu Adria bus, kterou ovšem přivede na pokraj krachu konkurenční firma, jejímž majitelem je tajemný Angličan…

Film byl natočen podle nesmírně populárního románu Josefa Rodena. Do hlavní role byl obsazen Rolf Wanka, jehož popularita v té době dosahovala věhlasu hollywoodských hvězd. Snímek byl částečně natáčen v Jugoslávii, a to konkrétně v Dubrovníku a Kupari. Poskytuje tak cenné záběry těchto míst z dob, kdy krásy dnešního Chorvatska začínalo objevovat stále více Čechů.

Zpívá Vlasta Burian - 99 Kč 
V prodeji od 9.9.2015

Výběr nejlepších filmových písniček krále komiků Vlasty Buriana

Vlasta Burian ztvárnil více než třicet převážně komických filmových rolí, ve kterých oslnil nejen úžasným hereckým projevem, ale i zpěvem. Zpíval rád, celým srdcem a velmi dobře. Dokládá to i těchto 26 písniček, které jsme vybrali z osmnácti chronologicky řazených snímků. Projevuje se tu zřetelně Burianova zkušenost z pražských kabaretů, kde začínal svoji kariéru.

Zazpívejte si společně s Vlastou Burianem C. a k. polního maršálka, Hadimršku, Antona Špelce, Přednostu stanice a další nestárnoucí šlágry a potěšte se zároveň jeho geniálním projevem, který dělá z jeho pěveckých vystoupení nezapomenutelné scény archivního českého filmu.

POPRVÉ NA DVD

Madla z cihelny - 99 Kč 
V prodeji od 16.9.2015

Vtipnými hláškami nabitá komedie s Lídou Baarovou a Hugo Haasem

Film vznikl podle divadelní hry Olgy Scheinpflugové, která se při jejím psaní očividně dobře bavila. Pygmalionovské téma, kterak z prosté dívky učinit dámu z vyšších kruhů, bylo velmi oblíbené. V tomto příběhu baron Jan Dolanský hledá zdravou a silnou nevěstu pro svého synovce Maxe, aby oživil geny jejich rodu. Zalíbení najde v Madle, kterou přivede na zámek, kde začíná její převýchova v dokonalou mladou dámu. To s sebou však nese mnoho komických situací a hlášek, kterým se budete smát ještě dlouho po skončení filmu. Snímek se natáčel částečně na Slapech a uvidíte v něm cihelnu na Závisti i zámek Slapy.


Hlídač č. 47 - 99 Kč 
V prodeji od 23.9.2015

Dramatický příběh o milostném trojúhelníku zfilmovaný podle stejnojmenného románu Josefa Kopty

Železniční hlídač Douša a jeho žena Anna zachrání život mladému Ferdovi, který se kvůli nešťastné lásce pokusí spáchat sebevraždu skokem pod vlak. Při jeho záchraně Douša uklouzne na náspu a krátce na to ohluchne. Ferda brzy zapomene na svůj smutek a začne nadbíhat Anně, kterou svede. Ta se jednoho dne svěří manželovi, netuší však, že se mu už sluch vrátil...

Josef Rovenský, který film režíroval, se bohužel premiéry filmu nedožil. Dokončovací práce za něj provedl Jan Sviták. Jedná se o první a údajně nejlepší zpracování Koptovy knihy. O kvalitě předlohy svědčí i to, že byla znovu zfilmována v roce 2008 v hlavní roli s Karlem Rodenem, a dokonce v USA v roce 1951 Hugo Haasem, který si sám zahrál hlavní roli.

V novinových stáncích jsou k dostání nejprodávanější a nejoblíbenější filmy v papírových přebalech za jedinečných 59 Kč. Níže najdete přehled termínů a náhledy titulních stran obalů.

  

Alena - 2.9.2015 / Čapkovy povídky - 49 Kč - 7.9.2015 / Černý Petr - 9.9.2015

  

Červená ještěrka - 14.9.2015 / Počestné paní pardubické - 16.9.2015 / Přijdu hned - 21.9.2015

 

Kam čert nemůže - 42 Kč - 23.9.2015

DÁLE VYCHÁZÍ V TRAFIKÁCH FILMY ZA 99  Kč:

  

Malý Bobeš - 2.9.2015 / Krok do tmy - 4.9.2015 / Noční motýl - 7.9.2015

   

Malý Bobeš ve městě - 9.9.2015 / Návrat domů - 11.9.2015 / Věštec/Konec jasnovidce/Skleněná oblaka - 14.9.2015

   

Pelikán má alibi - 16.9.2015 / Švadlenka - 18.9.2015 / U snědeného krámu - 21.9.2015

 

Žena na rozcestí - 23.9.2015 / Zde jsou lvi - 25.9.2015

FOTO: Filmexport

Veškeré informace o připravovaných filmech najdete ZDE a informace o novinkách ZDE. Kontakt na vydavatele filmů Filmexport Home Video - tel. 261 213 664.
embed video plugin powered by Union Development

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Filmové novinky a DVD v trafikách - ZÁŘÍ. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free