Novinky na DVD a Blu-ray - srpen

Kategorie: Premiéry na Blu-ray a DVD
Vytvořeno středa 1. srpen 2012 0:00 Napsal Daniel Felix Hrouzek

A jaké novinky nás čekají v červenci na Blu-ray a DVD nosičích?  Koupit si můžete filmy jako jsou Bitevní loď, Čelisti (1975), Durhamští Býci (1988), Kalifornie (1993), Koupili jsme ZOO, Mezi vlky, Piráti, Ti druzí (2001) nebo Žena v černém. Více se o těchto novinkách dočtete uvnitř článku.

 

Bitevní loď / Battleship / 2012

Hopper nikdy nechtěl sloužit u válečného námořnictva jako jeho starší bratr. Kvůli velkému průšvihu ale musel. Nechtělo se mu ani požádat o ruku své holky jejího otce, shodou nešťastných náhod svého nejvyššího velitele. Bude muset. Nikdy také nechtěl bojovat proti mimozemské invazi. I k tomu ho okolnosti donutí. Pokud ne, všichni končíme. Stali jsme se totiž obětmi ambiciózního vědeckého experimentu, jehož cílem bylo nalezení inteligentního života kdekoli ve vesmíru...

Režie: Peter Berg (Hancock, Království, Vítejte v džungli)
Hrají: Taylor Kitsch, Liam Neeson, Brooklyn Decker, Alexander Skarsgård, Rihanna
Vydává: Bontonfilm
Vychází: 22.8.2012 (BD, DVD)

Čelisti / Jaws / 1975

Písečné pláže, modré moře a zářivé nebe vítají návštěvníky rekreačního města Amity. Nikdo netuší, že pod hladinou někde čeká obrovský bílý žralok. Brzy si nalezne první oběť, posléze další a další. Zástupci města se zprvu vše snaží utajit, nakonec s napětím čekají, až se objeví někdo, kdo obrovského žraloka zabije. Na moře vyplouvají tři muži, ichtyolog Hooper, lovec žraloků Quint a šéf místní policie Brody, aby zkusili své štěstí... Kultovní snímek poprvé na Blu-ray!

Režie: Steven Spielberg (Tintinova dobrodružství, Válka světů, Minority Report)
Hrají: Roy Scheider, Robert Shaw, Richard Dreyfuss, Lorraine Gary, Murray Hamilton
Vydává: Bontonfilm
Vychází: 15.8.2012 (BD)

Durhamští Býci / Bull Durham / 1988

Snímek nás přivádí do malého městečka Durham v Severní Karolíně, kde hlavní roli hraje tamní baseballová liga a především jejich milovaný tým Býků. Do mužstva přichází zkušený hráč Crash Davis, aby pomohl mladému nadhazovači Ebbymu, který tu promrhává svůj talent i potenciál. Do hry vstupuje atraktivní fanynka Annie, která záhy poplete hlavy oběma spoluhráčům. Annie, která se pyšní, že si pro každý rok vybere a vychová jiného hráče, se pro tuto sezonu bude muset rozhodovat mezi dvěma kandidáty...

Režie: Ron Shelton (Bílí muži neumějí skákat, Cobb, Zelený svět)
Hrají: Kevin Costner, Susan Sarandon, Tim Robbins, Robert Wuhl, Jenny Robertson
Vydává: Magic Box
Vychází: 29.8.2012 (BD, DVD)

Kalifornie / Kalifornia / 1993

Novinář Brian Kessler chce napsat knihu o problematice sériových vrahů. Společně se svojí přítelkyní fotografkou Carrie se vydají zdokumentovat místa, kde zabijáci působili. Aby ušetřili, podají si inzerát na společnou cestu se sdílením nákladů. Ozve se jim Early, muž s děsivým charakterem, a jeho dívka - "dětsky" naivní Adele. Zprvu idylické přátelství těchto párů se během cesty za dobrodružstvím postupně začíná měnit v boj o holý život...

Režie: Dominic Sena (Bílá smrt, Swordfish: Operace Hacker, 60 sekund)
Hrají: Brad Pitt, Juliette Lewis, David Duchovny, Michelle Forbes, Brett Rice
Vydává: Magic Box
Vychází: 29.8.2012 (BD, DVD)

Koupili jsme Zoo / We Bought a Zoo / 2012

Benjamin Mee je losangeleský autor novinových sloupků a příležitostný spisovatel dobrodružné literatury, který jako svobodný otec čelí problémům souvisejícím s výchovou dvou dětí. Ve víře, že nový začátek a nový start pomůže obnovit pocity rodinné sounáležitosti, rozhodne se Mee opustit svoji práci a koupit starý venkovský dům s ohromnými pozemky a jedním speciálním bonusem - Rosemorskou zoologickou zahradou, kde žijí desítky zvířat, o které se stará chovatelka Kelly Foster a její oddaný tým.

Režie: Cameron Crowe (Jerry Maguire, Na pokraji slávy, Vanilkové nebe)
Hrají: Matt Damon, Scarlett Johansson, Thomas Haden Church, Colin Ford, Maggie Elizabeth Jones
Vydává: Bontonfilm
Vychází: 15.8.2012 (BD, DVD)

Mezi vlky / The Grey / 2011

Skupina ropných vrtařů pracuje v nehostinných podmínkách v aljašské rafinérii 24 hodin denně, sedm dnů v týdnu, po dobu pěti týdnů. Po této době se dělníci chystají na zaslouženou dovolenou. Na cestě domů je ovšem zastihne strašlivá bouře a jejich letadlo se zřítí do bohem zapomenuté aljašské tundry. Zahyne téměř celá posádka letadla kromě osmi přeživších, kteří se v čele s mužem jménem Ottway vydávají na nebezpečnou pěší túru domů.

Režie: Joe Carnahan (A-Team, Sejmi eso, Narkotika)
Hrají: Liam Neeson, Dermot Mulroney, James Badge Dale, Joe Anderson, Dallas Roberts
Vydává: Bontonfilm
Vychází: 1.8.2012 (BD, DVD)

Piráti / The Pirates! Band of Misfits / 2012

Animovaný film ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tato komedie začíná, když Pirát kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Černému Bellamymu, aby získal kýženou cenu "Pirát roku". Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy.

Režie: Peter Lord, Jeff Newitt (Slepičí úlet)
Hrají: David Tennant, Martin Freeman, Salma Hayek, Jeremy Piven, Brendan Gleeson
Vydává: Bontonfilm
Vychází: 22.8.2012 (BD, DVD)

Ti druzí / The Others / Los Otros / 2001

Je konec druhé světové války a Grace se dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutích se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího... Původně španělsko-chilský film režiséra Alejandro Amenábara s charismatickou Nicole Kidman v hlavní roli byl nakonec dokončen v angličtině a po dlouhých osm týdnů se držel v první pětici nejnavštěvovanějších filmů.

Režie: Alejandro Amenábar (Agora, Hlas moře, Otevři oči)
Hrají: Nicole Kidman, Fionnula Flanagan, Alakina Mann, James Bentley, Christopher Eccleston
Vydává: Magic Box
Vychází: 15.8.2012 (BD)

Žena v černém / The Woman in Black / 2012

Snímek na motivy klasického duchařského příběhu vypráví příběh právníka Arthura Kippse. Ten je nucen opustit svého malého syna a odcestovat do odlehlé vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House. Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají.

Režie: James Watkins (Jezero smrti)
Hrají: Daniel Radcliffe, Ciarán Hinds, Janet McTeer, Liz White, Roger Allam
Vydává: Magic Box
Vychází: 1.8.2012 (BD, DVD)

FOTO: Bontonfilm, Magic Box

 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Novinky na DVD a Blu-ray - srpen. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free