Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD se Zdeňkem Dítětem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Zdeněk DítěSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Zdeněk Dítě. V sadě najdete filmy Polibek ze stadionu, Rozina sebranec a Byl jednou jeden král. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Polibek ze stadionu, Rozina sebranec a Byl jednou jeden král

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Nedávno vydala společnost Filmexport Home Video DVD se sestřihem filmových písní, na kterém najdete 29 písní z 25 filmů, pro které nahrával hudbu Orchestr F. O. K. Jak se toto DVD jmenuje? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 26. 12. 2014 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Miluše Kyptová, Praha
Ondřej Škorvanek, Hlučín
Olga Viková, Jaroměř

Výhercům gratulujeme a všem přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení!

Komentáře   

0 #1 Olga Viková 2015-01-10 19:36
Moc děkuji za výhru, dorazila v pořádku. Měla jsem velkou radost.
O.Viková
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD se Zdeňkem Dítětem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free