Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Josefem Rovenským UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Josef RovenskýSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Josef Rovenský. V sadě najdete filmy On a jeho sestra, Funebrák a Maryša. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 

O CO HRAJEME?

3x sada filmů On a jeho sestra, Funebrák a Maryša

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Nová kolekce 4 DVD Ladislav Pešek, kterou vydala společnost Filmexport Home Video, obsahuje filmy Kasaři, O věcech nadpřirozených, Obušku, z pytle ven a ještě jeden film. Víte, který je tím čtvrtým? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 1. 12. 2014 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

Vyhrávají:

Milan Hain, Olomouc
Josef Hřebíček, Hradec nad Svitavou
Věra Dočkalová, Zlín

Výhercům gratulujeme a všem přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Josefem Rovenským UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free