Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Elou Šárkovou UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Ela ŠárkováSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Ela Šárková! V sadě najdete filmy Důvod k rozvodu, Řeka čaruje a Sobota. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Důvod k rozvodu, Řeka čaruje a Sobota

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Jak se jmenuje opereta, která je předlohou filmu Rozkošný příběh, který nedávno vyšel poprvé na DVD? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 15. 10. 2014 VE 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Radmila Vlčíková, Přerov
Jarmila Turčinová, Brno
Karel Špaček, Jíloviště

VÝHERCŮM GRATULUJEME A PŘEJEME VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ V DALŠÍM SOUTĚŽENÍ!

Komentáře   

0 #1 hana zelena 2014-10-09 17:40
Vypadá to zajímavě
Citovat

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Elou Šárkovou UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free