Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž s Václavem Kubáskem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, které režíroval Václav Kubásek! V sadě najdete filmy - Naši furianti, Světlo jeho očí a Ideál septimy. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Světlo jeho očí, Naši furianti a Ideál septimy

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video vydala na DVD kolekci detektivek, která obsahuje čtyři filmy - 13. revír, 105 % alibi, Kde alibi nestačí... a víte, který film je tím čtvrtým? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 27. 6. 2014 VE 12 HODIN


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Dana Holubová, Řečany nad Labem
Kateřina Zemková, Strážnice
Václav Stárek, Vidnava 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž s Václavem Kubáskem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free