Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž s Raoulem Schránilem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje charismatický Raoul Schránil, někdejší idol žen! V sadě najdete filmy - Z mého života, Holka nebo kluk? a Stříbrný vítr. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Z mého života, Holka nebo kluk? a Stříbrný vítr

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video vydá 30. dubna na DVD film Malý Bobeš. Kdo je autorem předlohy filmu? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 16. 4. 2014 VE 12 HODIN


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁLI:

Milan Hicl, Přerov
Dana Mikša Peprníková, Ořechov
Irena Vlčková, Vratimov

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž s Raoulem Schránilem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free