Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o filmy s Františkem Hanusem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje František Hanus! V sadě najdete filmy - Tenkrát o vánocích, Plavecký mariáš a Sobota. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Tenkrát o vánocích, Plavecký mariáš a Sobota

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video koncem září vydá hned čtyři nové kolekce filmů - Českou detektivku, Husity, Hanu Vítovou a čtvrtou je... (doplňte název kolekce - jméno herečky). Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 26. 9. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:
Luděk Řehoř, Nymburk
Lucie Stenerová, Opava
Mirka Škampová, Staňkov

Výhercům srdečně blahopřejeme a všem ostatním přejeme hodně štěstí v dalším soutěžení!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o filmy s Františkem Hanusem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free