Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Videosoutěž o DVD s Karlem Feixem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Karel FeixMáme pro vás další zajímavou soutěž, kdy budete hledat v ukázce z českého filmu správnou odpověď na naše dvě soutěžní otázky. Soutěžíme o 3 DVD s filmy Děti na zakázku, Pelikán má alibi a Roztomilý člověk. Ze správných odpovědí budou vybráni 3 šťastní výherci.

O co hrajeme:

3x DVD Děti na zakázku, Pelikán má alibi a Roztomilý člověk

Kterou rukou si přidržuje kapesník Hana Vítová v ukázce na levé půlce obličeje? Co drží v ruce Jindřich Plachta (stopáž 1:31)?

KONEC SOUTĚŽE: 15. 7. 2015 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

Vyhrávají:

Patrick Šarin, Praha
Petr Havlina, Železný Brod
Helena Petrová, Franštát pod Radhoštěm

embed video plugin powered by Union Development

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Videosoutěž o DVD s Karlem Feixem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free