Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Videosoutěž s Hugo Haasem o DVD UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Hugo HaasMáme pro vás zcela novou soutěž, kdy budete hledat v ukázkách z českých filmů správnou odpověď na naše dvě soutěžní otázky. Soutěžíme o 5 DVD s filmy Jedenácté přikázání, Svět, kde se žebrá, Ať žije nebožtík, Švadlenka a Mazlíček. Ze správných odpovědí bude vybráno 5 šťastných výherců.

O co hrajeme:

1x DVD Jedenácté přikázání, Svět, kde se žebrá, Ať žije nebožtík, Švadlenka a Mazlíček

Co znamená bušans a proč si Hugo Haas na konci ukázky zavolá hotelového portýra? Správnou odpověď hledejte ve videu níže!

KONEC SOUTĚŽE: 22. 5. 2015 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováno bude 5 výherců a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

DVD JEDENÁCTÉ PŘIKÁZÁNÍ - Věra Skřivánková, Kyjov 
DVD SVĚT KDE SE ŽEBRÁ - Michaela Sváčková, Holešov
DVD AŤ ŽIJE NEBOŽTÍK - Pavlína Szotkowská, Ostrava
DVD ŠVADLENKA - Věra Maříková, Strakonice
DVD MAZLÍČEK - Lenka Hugrová, Blatná 

embed video plugin powered by Union Development

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Videosoutěž s Hugo Haasem o DVD UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free