Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Rudolfem Miličem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Rudolf MiličSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých za kamerou stál Rudolf Milič! V sadě najdete filmy Hudba z Marsu, Ďáblova past a Smrt v sedle. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Hudba z Marsu, Ďáblova past a Smrt v sedle

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Která herečka ztvárnila hlavní roli v dramatu Paličova dcera? DVD vydá společnost Filmexport Home Video v řinu 2014. Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 5. 9. 2014 VE 12 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Milan Hain, Zlín 
Pavel Kovačík, Brno
Blanka Červená, Horní Jelení
Libuše Křížová, Krupka
Lenka Poláková, Bukovany

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Rudolfem Miličem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free