Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o kolekci sedmi DVD - Světová náboženství UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění

Hlásíme se s další skvělou soutěží. Tentokrát budeme soutěžit o další kolekci sedmi DVD s dokumentárním seriálem o světových náboženstvích. V balíčku najdete tyto filmy: Náboženství kmenů, Čínská náboženství, Buddhismus, Hinduismus, Židovství, Křesťanství a Islám. Stačí správně odpovědět a výhra může být vaše.

O co hrajeme?

SET 7 DVD Světová náboženství

Náboženství kmenů

Čínská náboženství

Buddhismus

Hinduismus

Židovství

Křesťanství

Islám

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Která známá osobnost diváky provádí světem náboženství na DVD Světová náboženství? Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Dominika Tesaříková, Křižanovice
Ladislava Stefanovská, Česká Lípa
Petr Horský, Nymburk

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o kolekci sedmi DVD - Světová náboženství UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free