Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Miloš Havel - český filmový magnát UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Máme pro vás další soutěž. Tentokrát hrajeme o knihu Miloš Havel – český filmový magnát, kterou napsala Krystyna Wanatowiczová. Tato publikace pojednává o významném českém producentovi, v jehož společnosti Lucernafilm vznikly filmy jako Kristian, Noční motýl nebo Babička. Toužíte po této knize? Nyní máte možnost získat ji zdarma. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří knihu obdrží. Sponzorem soutěže je Knihovna Václava Havla.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE je Knihovna Václava Havla

O CO HRAJEME?

3x kniha Miloš Havel – český filmový magnát


RECENZE NA KNIHU

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kniha, která shrnuje vzpomínky Madeleine Albrightové na období let 1937-1948? Knihu vydala Knihovna Václava Havla. Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěž končí 4. července 2013 ve 12 hodin!


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:
Marie Štieberová, Teplice
Marek Otrusina, Hluk
Regina Večerková, Prostějov

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Miloš Havel - český filmový magnát UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free