Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o kolekci filmů s Jaroslavem Marvanem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Hlásíme se s další skvělou soutěží. Tentokrát budeme soutěžit o kolekci tří DVD s filmy s Jaroslavem Marvanem. V balíčku najdete 13. revír, Nikdo nic neví a Železný dědek. Stačí správně odpovědět a výhra může být vaše.

O co hrajeme?

DVD kolekce 3x Jaroslav Marvan

13. revír

Inspektor Čadek (Jaroslav Marvan) má dohlédnout na propuštěného kasaře Kočku. Domnívá se, že si Kočka půjde vyzvednout lup, který se policii nepodařilo najít. Jak dopadne práskač Karta, který ho udal a osiřelá dívka Frony, která ho opustila? Čí život ukončily půlnoční výstřely a kam zmizel Číňan Wang?

Nikdo nic neví

Druhá světová válka: Dva tramvajáci Martin a Petr jsou požádáni sousedkou Věrou, která má v patách gestapo, aby jí pomohli ukrýt tělo četaře SA Fritze, který ji vydíral a při potyčce upadl do bezvědomí. Martin a Petr Fritze naloží do velkého koše a hodí ho do vody. V koši však byla jejich adresa a poctivý nálezce jim koš vrátí i s Fritzem… Co si s ním počnou nyní?

Železný dědek

Skvělý Jaroslav Marvan v roli strojvůdce Matyse, který se snaží před odchodem do penze opravit svoji starou lokomotivu Lízu. Podaří se mu také náhodou zabránit železniční nehodě, ale jeho poslední služební den se blíží…

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Který režisér natočil husitskou trilogii - filmy Jan Hus, Jan Žižka a Proti všem? Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

KONEC SOUTĚŽE: 5. 10. 2012 ve 12 hodin

VYHRÁVAJÍ:

Hana Pášová, Ústí nad Labem
Lubomír Štancl, Brno
Michal Uhřík, Jablůnka

 

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o kolekci filmů s Jaroslavem Marvanem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free