Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o Nepraktův atlas sexu UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění

Hlásíme se s další skvělou soutěží. Tentokrát budeme soutěžit o tři knížky - Nepraktův atlas sexu. Je-li vám již 18 let, pak se neváhejte zapojit a třeba bude kniha vaše. Stačí správně odpovědět a výhra může být vaše.

O co hrajeme?

 

3x kniha Nepraktův atlas sexu

Počet stran: 161
Rozměr: 230x170x15 mm
Úprava: barev. ilustrace

Asi málokterý umělec může být považován za žijícího klasika. Mistr Neprakta má mezi těmito legendami nesporně místo a jeho obrázky známe všichni už od raného školního věku - ovšem až na ty, které naleznete v této knize. K tomu nejlepšímu, co vytvořil, patří totiž právem také pikantní, ale přitom půvabné erotické ilustrace, které vtipnými a zároveň zasvěcenými texty doplnil známý a populární sexuolog dr. Radim Uzel.

SOUTĚŽNÍ otázka:

Jak se jmenuje československý satirický a humoristický časopis, do něhož Neprakta přispíval společně s Miloslavem Švandrlíkem?

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR starší 18 let! Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem.

KONEC SOUTĚŽE: 10. 9. 2012 ve 12 hodin

Vyhrávají:

Olga Fabiánová, Kamenice n/Lipou
Miroslav Křenek, Praha
Zdeněk Kaněra, Lhota

 

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o Nepraktův atlas sexu UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free