Wilsonov: Proč má Vojta Dyk předkus a odstáté uši?

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno pondělí 31. srpen 2015 14:09 Napsal TZ

Wilsonov - úvodní fotografieNová česká detektivní  komedie Wilsonov  s Jiřím Macháčkem, Vojtěchem Dykem a Táňou Pauhofovou  v hlavních rolích bude mít premiéru 1. října letošního roku. 

 

Režisér Tomáš Mašín nás zavádí do počátku minulého století. Primátor jednoho zapadlého města kdesi ve střední Evropě plánuje jeho připojení ke Spojeným státům americkým a přejmenování na Wilsonov. Sem také  přijíždí agent FBI Aaron Food (Jiří Macháček),  aby vyšetřil řádění masového vraha. Jeho pomocníkem je policejní aspiranta Kvido Eisner (Vojtěch Dyk), který však kromě policejní práce má starosti s láskou ke krásné Šajndele. Vojta Dyk vysvětluje, jak to vůbec bylo se vzhledem jeho postavy: „Já jsem přišel s tím, že bych nechtěl být v tom filmu poznat. Tak samozřejmě nabízí se odstáté uši, nabízí se zvláštní sestřih, který si už nikdy v životě neudělám, ale to co mě napadlo při maskérských zkouškách, se týkalo zubů. Protože jsem jako vždy žvýkal žvýkačku a dal jsem si ji nad horní ret, a to se mi tak zalíbilo, že na základě toho se vyrobil takový implantát, který vlastně žvýkačku nahrazoval a dělal mi trochu předkus. Ale musím říct, že po osmadvacátém natáčecím dni jsem si trochu vyčítal, že jsem to vymyslel.“

Ačkoliv ve filmu má postava Vojty Dyka ke krasavci daleko, přesto…

„On té postavě dodal takovou romantickou křehkost, byl prostě k pomilování,“ chválí svého kolegu Táňa Pauhofová.

Naproti tomu, Jiří Macháček hraje svého Fooda jako cynického drsňáka. Jak jim to s Vojtou Dykem klapalo na place? Podívejte se na video, co o svým postavách říkají.

Jak se natáčel WILSONOV? Hvězdy filmu

Jak se natáčel WILSONOV? Příběh filmu

 

 

embed video plugin powered by Union Development

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Wilsonov: Proč má Vojta Dyk předkus a odstáté uši?. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free