Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o novinkové tituly UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set dvou filmů na DVD, ve které jsou novinkou měsíce září! V sadě najdete filmy - Každá koruna dobrá a Pancho se žení. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Každá koruna dobrá a Pancho se žení

SOUTĚŽNÍ otázka:

Hledáme datum premiéry filmu Kuřata na cestách. Film vychází na DVD 2.10.2013. Znáte přesné datum premiéry? Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 16. 10. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:
Patrika Lexová, Brandýs nad Labem
Míla Gebauerová, Bílovec
Jindřich Lípa, Rychnov nad Kněžnou

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o novinkové tituly UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free