Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o filmy s Vladimírem Rážem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Vladimír Ráž! V sadě najdete filmy - Tajemství krve, Past a Dnes naposled. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Tajemství krve, Past a Dnes naposled

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video nedávno vydala na DVD životopisný film Tajemství krve. O které osobnosti tento film vypráví? Správnou odpověď hledejte zde.


Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 2. 8. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:
Jiří Lutka, Lipník nad Bečvou
Irena Kubešová, Semily
Lukáš Boček, Brno

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o filmy s Vladimírem Rážem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free