Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o lístky na koncert PIETARI INKINEN & ARABELLA STEINBACHER UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

ArabellaVe spolupráci se Symfonickým orchestrem hl. m. Prahy jsme pro vás připravili soutěž o 6 vstupenek na koncert PIETARI INKINEN & ARABELLA STEINBACHER, který se koná ve Smetanově síni v Obecní domě už příští týden. Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a lístky mohou být vaše!

Podtitul těchto koncertů by mohl znít: Arabella se vrací… Tato velká virtuoska našich dnů hrála s FOKem pod taktovkou Jiřího Kouta v prosinci roku 2008 a stále na to vzpomíná. Nebylo nic snazšího, než s ní domluvit další setkání! Tentokrát povede orchestr mladý Fin Pietari Inkinen, který řídil FOK v červnu 2007. Od té doby objel svět a dirigoval na nejprestižnějších pódiích. Nejenže oba toužili po návratu do Smetanovy síně, ale také si vyžádali ke spolupráci jeden druhého. Mendelssohnův nádherný koncert tak bude místem splynutí dvou hudebních duší.


Koncerty se konají pod záštitou Velvyslanectví Finska v České republice.

PROGRAM:

JEAN SIBELIUS: Finlandia op. 26
FELIX MENDELSSOHN-BARTHOLDY: Koncert pro housle a orchestr e moll op. 64
JOHANNES BRAHMS: Symfonie č. 4 e moll op. 98

Arabella Steinbacher | housle
SYMFONICKÝ ORCHESTR HL. M. PRAHY FOK
Pietari Inkinen | dirigent

začátek koncertu je v 19.30 hod.
konec koncertu ve 21.20 hod.
koncert s přestávkou

Hrajeme o 6 lístků na koncert, který se koná 23. října 2014 v 19.30 hod.

Soutěžní otázka:
Co znamená zkratka FOK, kterou má Symfonický orchestr hl. m. Prahy v názvu?

Správné odpovědi pište do odpovědního formuláře.

Vylosováni budou 3 výherci, kteří získají vstupenku pro 2 osoby na tento koncert. Vstupenky budou k vyzvednutí na pokladně v Obecním domě v den konání koncertu. KONEC SOUTĚŽE JE 22. října 2014 v 10 hodin. Jména výherců budou zveřejněna pod tímto článkem místo odpovědního formuláře.

VYHRÁVAJÍ:

Ludmila Sidejová, Praha
Irena Gangurová, Praha
Jiří Štefano, Praha (náhradník Václav Ruml, Praha)

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o lístky na koncert PIETARI INKINEN & ARABELLA STEINBACHER UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free