Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o CD Jan Werich a Miroslav Horníček na Kampě UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Hlásíme se opět s další skvělou soutěží. Hrajeme o CD Jan Werich a Miroslav Horníček na Kampě. Toto dvoudiskové album obsahuje šest setkání J. Wericha s M. Horníčkem, které vysílil Československý rohlas v premiéře na jaře roku 1966. Toto jedinečné CD můžete získat zcela zdarma. Stačí znát odpověď na naši soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří CD obdrží. Sponzorem soutěže je vydavatelství Radioservis.

SPONZOREM SOUTĚŽE je Radioservis

O CO HRAJEME?

3x CD Jan Werich a Miroslav Horníček na Kampě

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje pořad, ve kterém se Jan Werich setkal s Jiřím Suchým a je součástí CD Jan Werich a Miroslav Horníček na Kampě? CD vydalo vydavatelství Radioservis, správnou odpovědět hledejte zde (klikni pro přesměrování).

Soutěž končí 13. listopadu 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď uveďte do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:
Lenka Reháková, Chomutov
Vladimír Průcha, Písek
Milan Šafář, Nové Město nad Metují

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o CD Jan Werich a Miroslav Horníček na Kampě UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free