Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Tady všude byl LADISLAV SMOLJAK UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Do rukou naší redakce se dostal titul Tady všude byl ... Ladislav Smoljak. Tato publikace není prostým výčtem biografických faktů, ale je obrazem člověka, jak ho vidí jeho synové, dcery a přátelé. Toužíte po této knize? Nyní máte možnost získat ji zdarma. Ze správných odpovědí vylosujeme 2 z vás, kteří knihu obdrží. Sponzorem soutěže je nakladatelství Fragment.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE je Fragment

O CO HRAJEME?

2x kniha Tady všude byl

Soutěžní otázka:

Kdo je autorem knihy Křížem krážem po stopách Járy Cimrmana, kterou vydalo nakladatelství Fragment? Správnou odpověď hledejte na stránkách vydavatelství - klikněte zde.

Soutěž končí 24. května 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 2 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Miloš Vávra, Frýdek-Místek
Iva Vokurková, Česká Lípa

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Tady všude byl LADISLAV SMOLJAK UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free