Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o CD Pojď jen blíž, uvidíš... UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Hlásíme se opět s další skvělou soutěží. Hrajeme o CD Pojď jen blíž, uvidíš... Toto jednodiskové album obsahuje krásné české písničky, vtipné rozhlasové scénky, reklamy, kuplety a popěvky, které patřily k tradiční zábavě počátku minulého století. Pokud alespoň na chvilku toužíte cítit kouzlo první republiky, neváhejte si toto CD opatřit. Rádi byste ho získali zdarma? Tak směle do toho. Stačí znát odpověď na naši soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří CD obdrží. Sponzorem soutěže je vydavatelství Radioservis.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE je Radioservis

O CO HRAJEME?

3x CD Pojď jen blíž, uvidíš...

RECENZE NA CD

Soutěžní otázka:
Kolik stránek má booklet k CD Zpěvák E. F. Burian? CD vydalo vydavatelství Radioservis, správnou odpovědět hledejte zde (klikni pro přesměrování).

MOŽNOSTI:
A) 12
B) 16
C) 20

Soutěž končí 17. května 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď (A, B nebo C) uveďte do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁLI:

Jana Metlíková, Dub nad Moravou
Josef Šebek, Stráž nad Nisou
Patrika Lexová, Brandýs nad Labem

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o CD Pojď jen blíž, uvidíš... UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free