Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o CD Volá první republika! UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Hlásíme se opět s další skvělou soutěží. Hrajeme o CD Volá první republika! aneb Pradědeček poslouchá rádio. Toto dvoudiskové vydání rozhlasového vysílání z doby první republiky je jakýmsi teleportem do doby dávno minulé, kdy svět byl v technickém rozkvětu a lidé měli noblesu a eleganci. Pokud alespoň na chvilku toužíte cítit to kouzlo první republiky, neváhejte si toto CD opatřit. Rádi byste ho získali zdarma? Tak směle do toho. Stačí znát odpověď na naši soutěžní otázku a mít trochu toho štěstí. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří CD obdrží. Sponzorem soutěže je vydavatelství Radioservis.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE je Radioservis

O CO HRAJEME?

3x CD Volá první republika! aneb Pradědeček poslouchá rádio

RECENZE NA CD

Soutěžní otázka:
Na kolika CD discích vyšla audiokniha Hovory s T. G. Masarykem, kterou připravilo vydavatelství Českého rozhlasu? Nápovědu hledejte zde.

MOŽNOSTI:
A) dvou
B) třech
C) čtyřech

Soutěž končí 19. dubna 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď (A, B nebo C) uveďte do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Denisa Večerková, Prostějov
Erika Špetová, Ostrava
Luboš Mencák, Praha

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o CD Volá první republika! UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free