Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o knihu Než film promluvil UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Našim věrným čtenářům přinášíme další skvělou soutěž. Tentokrát hrajeme o úžasnou knihu české autorky Kateřiny Boušové Než film promluvil. Tato publikace shrnuje začátky němého filmu v našich zemích a prostřednictvím výstřižků z dobového tisku, historických plakátů a dalších archivních materiálů nás zasvěcuje do počátků československé kinematografie. Tento titul by měl mít ve své knihovně každý milovník českých filmů. Nyní máte možnost získat ho zdarma. Ze správných odpovědí vylosujeme 3 z vás, kteří knihu obdrží. Sponzorem soutěže je nakladatelství Albatros.

 

SPONZOREM SOUTĚŽE JE Albatros Media

 

 

 

O CO HRAJEME?

3x kniha Než film promluvil

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RECENZE NA KNIHU

Soutěžní otázka:
Kdo je autorem knihy Cesta na popraviště 2, která přibližuje obraz justice na evropském kontinentě od středověku až po nedávnou minulost? Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěž končí 5. dubna 2013 ve 12 hodin!

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosování budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:
Radovan Sál, Jičín
Jana Batěková, Radostice
Květa Hánělová, Otrokovice

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o knihu Než film promluvil UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free