Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Josefem Bekem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD s Josefem Bekem pro 3 výherce! V sadě najdete filmy - Florián, Florenc 13,30 a Slepice a kostelník. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 

O CO HRAJEME?

 

SOUTĚŽNÍ otázka:

Kdy měl premiéru film Ztracenci, který na DVD v květnu vydává společnost Filmexport Home Video (den, měsíc a rok)? Správnou odpověď hledejte na stránkách společnosti Filmexport - klikni zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

SOUTĚŽ KONČÍ: 31. 5. 2013 ve 12 hodin.

VYHRÁVAJÍ:

Alena Ernstová, Žihle
Martin Duraj, Žacléř
Jiří Honzálek, Rosovice

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Josefem Bekem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free