Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž o DVD s Vladimírem Menšíkem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Vladimír MenšíkSoutěžíme o set tří filmů na DVD, ve kterých hraje Vladimír Menšík. V sadě najdete filmy Muž z prvního století, Mezi námi zloději a Hvězda jede na jih. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

 

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Muž z prvního století, Mezi námi zloději a Hvězda jede na jih

  

SOUTĚŽNÍ otázka:

Předlohou filmu Kudy kam, který vychází poprvé na DVD 26. listopadu 2014, je divadelní hra. Víte, kdo je jejím autorem? Správnou odpověď hledejte zde.

KONEC SOUTĚŽE: 12. 11. 2014 V 10 HODIN

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Radek Horký, Náchod
Jiří Nádvorník, Červené Pečky
Petra Janišová, Praha

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž o DVD s Vladimírem Menšíkem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free