Soutěžte s Film a video! Pokud si přejete dostávat upozornění na nové soutěže, přihlašte se k odběru v pravém horním rohu!

Soutěž se Svatoplukem Innemannem UKONČENA

Nadřazená kategorie: Rubriky Kategorie: Soutěže
Datum zveřejnění Napsal Lenka Burianová

Soutěžíme o set tří filmů na DVD, které natočil Svatopluk Innemann! V sadě najdete filmy - Lásky Kačenky Strnadové, Fidlovačka a Falešná kočička. Znáte odpověď na jednoduchou soutěžní otázku? Zapojte se do soutěže!

O CO HRAJEME?

3x sada filmů Lásky Kačenky Strnadové, Fidlovačka a Falešná kočička

SOUTĚŽNÍ otázka:

Společnost Filmexport Home Video vydá na DVD film, ve kterém hraje Zita Kabátová a který byl filmovým debutem herečky Evy Gerové. Jak zní jeho název? Správnou odpověď hledejte zde.

Soutěže se smí zúčastnit občané ČR. Výhry odesíláme nejpozději do 14 dnů od ukončení soutěže. Správnou odpověď pište do odpovědního formuláře pod článkem. Vylosováni budou 3 výherci a jejich jména budou zveřejněna po ukončení soutěže pod tímto článkem.

VYHRÁVAJÍ:

Libor Langhammer, Otrokovice
Vladimíra Malásková, Tišnov
Jana Flegrová, Chvaletice

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Soutěž se Svatoplukem Innemannem UKONČENA. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free