Premiéry v kinech

LISTOPADOVÉ PREMIÉRY v kinech

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno sobota 3. listopad 2012 0:00 Napsal Iva Přivřelová

V měsíci říjnu přichází do kin mnoho zajímavých novinek. Přinášíme vám jejich přehled. Těšit se můžete na 7 dní hříchů, Obchod pro sebevrahy, Záblesky chladné neděle, Patrola, V temnotě a mnoho dalšího...

ŘÍJNOVÉ PREMIÉRY v kinech

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno pondělí 1. říjen 2012 0:00 Napsal Iva Přivřelová

V měsíci říjnu přichází do kin mnoho zajímavých novinek. Přinášíme vám jejich přehled. Těšit se můžete na Cestu do lesa, Hotel Transylvánie, Karel Reisz, Ten filmový život, Hasta la vista!, 96 hodin: Odplata a mnoho dalšího...

Premiéry v kinech - srpen 2012

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno sobota 28. červenec 2012 0:00 Napsal Iva Přivřelová

A máme pro vás další pozvání do biografu, představujeme vám novinky na měsíc červenec. I v tomto měsíci se můžete těšit na zajímavé filmy. Do našich kin právě přichází - Méďa, Meteora, Bourneův odkaz, Cosmopolis, Divoká stvoření jižních krajin, Nevěrníci, Rock of Ages, Rebelka, Total Recall, Sousedská hlídka, American Translation, Červená světla, Svatá čtveřice, Klip a Let´s Dance: Revolution.

Premiéry v kinech - červenec 2012

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno sobota 30. červen 2012 0:00 Napsal Iva Přivřelová

A máme pro vás další pozvání do biografu, představujeme vám novinky na měsíc červenec. I v tomto měsíci se můžete těšit na zajímavé filmy. Do našich kin právě přichází - Konfident, Černobylské deníky, The Amazing Spider-Man, Polski film, Iron Sky, Faust, Bez kalhot, Až vyjde měsíc, Abraham Lincoln: Lovec upírů, Do Říma s láskou, Sedmikrásky, Temný rytíř povstal a Andělský podíl.

Premiéry v kinech - červen 2012

Kategorie: Premiéry v kinech
Vytvořeno pondělí 25. červen 2012 8:41 Napsal Iva Přivřelová

Jestli chodíte rádi do kina, máme pro vás přehled premiér na měsíc červen. I v tomto měsíci se můžete těšit na zajímavé filmy. Do našich kin právě přichází - Prometheus, Bajkonur, Příběh z periferie, Nedotknutelní, Chimpanzee, DonT Stop, Madagaskar 3, Pařmeni, 21 Jump Street, Co čekat, když čekáte, Marieke, Marieke, Piraňa 3D, Doba ledová 4, Něžnost a Raymonda.

Oblíbené scény a filmové hlášky

Website Design
Copyright 2011 - 2015. Licence Creative Commons. Premiéry v kinech. All Rights Reserved. Časopis Film a video, jehož autorem je Filmexport Home Video s.r.o., podléhá licenci Creative Commons. Uveďte autora, neužívejte komerčně 3.0 Unported. ISSN 1805-5028 (Print) ISSN 1805-5036 (On-line)
Templates Joomla 1.7 by Wordpress themes free